CO DĚLÁM

Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu.
Baví mne podnikat s úsměvem (nejen) díky na internetu :)

UČÍM PODNIKATELE, JAK SI UDĚLAT WEB A VYUŽÍVAT MODERNÍ NÁSTROJE PRO SVÉ PODNIKÁNÍ

Dnes díky využití jednoduchých nástrojů na internetu můžeme získat nové zákazníky pro svůj byznys. Je doba, kdy se vše přesouvá na internet a pokud my tam nejsme nebo nemáme nastavenou správnou strategii, jak získat zákazníky, tak brzy náš byznys může skončit.

Naučte se využívat nové technologie ke svému užitku. Já pomáhám podnikatelům naučit se s těmi základními nástroji na internetu pracovat tak, by si nastavili ty správné procesy pro úspěšné podnikání.

Mé návody můžete najít na mém blogu, webu jakudelatweb.cz nebo se můžeme vidět na různých seminářích či si u mne můžete objednat konzultaci.

VÍCE O MÝCH KURZECH ➡️
Daniel Križák

TVOŘÍM WEBY S ÚSMĚVEM

Jsem majitelem webové agentůry WEB S ÚSMĚVEM, ve které se společně s kolegy zabýváme individuální tvorbou internetových stránek a nastavení komunikace pro podnikatele a menší firmy, tak aby jejich byznys byl úspěšnější, díky internetu.

Mnoho podnikatelů se nechce zabývat tou technickou částí tvorby webu a i my preferujeme to, že každý se má soustředit na to v čem je dobrý. Proto my vytvoříme internetové stránky, tak aby byly funkční s tou správnou strategií, jednoduché na ovládání a s přehlednou a hezkou grafikou. Na zákazníkovi je pak dodat kvalitní obsah.

Vytvořením to však nekončí, na webu je pořád co dělat, takže spravujeme web dále a aktualizujeme funkce, tak aby web šel pořád s dobou.

VÍCE O TVORBĚ WEBŮ ➡️

S DAVIDEM KIRŠEM UČÍME PODNIKTALETE, JAK PRODÁVAT PŘES INTERNET

Vedu firmu Davida Kirše, který je TOP online marketérem v ČR. Společně s Davidem vymýšlíme a testujeme online strategie na internetu, jak podnikat, prodávat a propagovat na internetu. Dále tyto postupy učíme další podnikatele na seminářích a v kurzech jako je EmailAcademyProdej svůj talent, SuperHero Academy a dalších.

Také se starám o účastníky těchto kurzů a publikuji Davidovy články a videa na blogu.

Jsem součástí i firmy SmartSelling, kde se tvoří účasné aplikace:
SmartEmailing (aplikace pro chytrý email marketing, která pomáhá firmám efektivně komunikovat se svými zákazníky, budovat důvěru u svých potenciálních zákazníků a prodávat),
MioWeb (aplikace pro jednoduchou tvorbu internetových stránek bez grafika a programátora),
FAPI (aplikace pro prodej na internetu, která automaticky zašle fakturu, spáruje příchozí platbu a zašle zákazníkovi automaticky zakoupený online produkt).

S Davidem Kiršem

JAK SE VZDĚLÁVÁM JÁ

Zají mne nejvíce kurzy a vzdělání okolo online marketingu, webů, blogování, copywritingu, email marketingu, prodeje na internetu, sebeprezentace a SEO optimalizace.

CELÝ MŮJ PŘÍBĚH

Jak jsem se k tomu všemu dostal a jak se můj život vyvíjí, najdete na stránce o mně zde...