TVOŘÍME WEBY

s úsměvem :)

Podnikáte nebo máte menší firmu a chcete získat nové zákazníky přes internet? V tom případě potřebujete svou online strategii prodeje a kvalitní web. Rádi vám ukážeme strategii a uděláme moderní web.

graf

V roce 2011 bylo připojeno k internetu

0
lidí
v České republice, což je
0
%
české populace.

A kde myslíte, že hledají informace a nakupují?

Ano dnes se většina transakcí odehrává na internetu.
Většina firem a podnikatelů tento fakt ignoruje!

Představte si, že by všichni noví zákazníci přicházeli přes váš web. Už byste je nemuseli shánět jinými způsoby. Jak by vaše podnikání fungovalo?

Jenže většina podnikatelů si stále myslí, že můžou mít jakýkoliv web, prostě stačí být na internetu. To možná stačilo před 15 lety, ale dnes web plný informací "aby tam něco bylo" a grafikou z roku 1998, nezaujme a nepřinese do byznysu nic nového.

Zde se právě otevírá obrovská příležitost, se oproti této většině webů odlišit a mít web, který bude tím nejlepším obchodníkem pro náš byznys. Bude nám přivádět nové zákazníky a zároveň nám pomůže pečovat o ty stávající, aby od nás nakupovali opakovaně a doporučovali vás dále.

A to je Web s úsměvem :)

Možná si myslíte, že takový web bude stát udělat několik desítek tisíc a bude to šíleně složité vše vymyslet, naprogramovat a pak se ho naučit ovládat.

 

Toto je sice realita u velkých korporací, ale já vím, že podnikatelé hledají něco jiného:

  • Chtějí web, který bude přivádět nové zákazníky. To znamená, že je potřeba vytvořit strukturu a obsah webu. A na to my máme jednoduchý postup, který funguje a který učíme podnikatele, aby byli na internetu úspěšní.
  • Potřebují web, který bude jednoduchý na ovládání pro návštěvníky webu, ale i pro ně, protože nechtějí s každou drobností otravovat programátora, aby jim na webu něco opravil, ale chtějí si to na dvě kliknutí upravit sami. My se proto snažíme věci maximálně zpřehlednit a zjednodušit.
  • Samozřejmě chtějí, aby web nebyl drahý. My vnímáme cenu webu jako investici do nástroje, který bude podnikateli vydělávat a investice se tím vrátí. Ale i tak nabízíme řešení za velice příznivou cenu.

JAKÝ JE A CO UMÍ
WEB S ÚSMĚVEM

Podívejte se, jak je ovládání webu jednoduché:

JEDNODUCHÉ ÚPRAVY

stačí se přihlásit a snadno upravíte svůj web

RESPONZIVNÍ DESIGN

web vypadá dokonale na počítači, tabletu či mobilu

FACEBOOK

spojení webu se sociálními sítěmi pro lepší sdílení

BLOG

vytvářejte obsah na svůj blog a přitáhněte nové návštěvníky

KURZY A KAMPANĚ

vytvořte vzdělávací video kurz či kampaň

PRODEJNÍ STRÁNKY

vytvořte stránku s neodolatelnou nabídkou

ČLENSKÁ SEKCE

uzavřené sekce pro vybrané nebo platící uživatele

VYSÍLÁNÍ WEBINÁŘŮ

pořádejte přes internet živé semináře a setkání

NAPOJENÍ NA APLIKACE

napojíme vám web na eshop nebo rezervační systém atd.

UKÁZKY WEBŮ,
KTERÉ JSME VYTVOŘILI

Vytvořili jsme více jak 0 webových stránek.
Web edegustace.tv

WEB S ONLINE DEGUSTACEMI

Web kotula.cz

PODNIKATELSKÝ WEB

CO VÁM WEB S ÚSMĚVEM POSKYTNE

VYTVOŘENÍ DESIGNU A STRUKTURY WEBU

Vytvoříme vám moderní grafiku webu a do ní vložíme základní obsah od vás až pro 10 stránek webu (další si vytváříte sami dle šablony nebo se dohodneme na ceně u rozsáhlejšího webu).

PROVOZ WEBU

Budeme zajišťovat hladký provoz webu, doména, webhostingu, aktualizace redakčního systému a jeho technické zabezpečení.

PODPORA

Vytvořením webu naše práce nekončí i nadále vám budeme k dispozici pro vaše dotazy na emailu. Budeme vám také zasílat tipy a návody pro úspěšný web.

JAK HODNOTÍ
NAŠI PRÁCI KLIENTI

"Na svém webu jsem pracovala asi 4 roky a pořád nebyl na světě. Díky Webu s úsměvem jsem měla jeho jednoduchou kostru s fotografiemi nahozenou přes víkend a během dalšího týdne po doplnění textů byl web venku. Vrátil se mi úsměv při řešení věcí na webu, kterým nerozumím :) Web je sexy, snadno editovatelný a komunikace je na profesionální úrovni, jednoznačně doporučuji!"
Kateřina Fišerováwww.katkafiserova.cz
"S novým webem se toho hodně změnilo. Mám ho laděný tak, jak chci a vyhovuje mi samoobslužný systém webu, takže nemusím čekat, až mi ho někdo upraví podle požadavků, ale zvládnu to sama, což je rychlejší jak pro mne, tak pro komunikaci s mými zákazníky. Mnoho činností se zjednodušilo a ušetřilo mi to čas. Navíc celý systém webu mi dává smysl a má výsledky! Web s úsměvem doporučuji hlavně pro skvělou komunikaci, mnoho rad a doporučení pro můj projekt, jednoduchou obsluhu webu a také proto, že tady není nic problém a to se mi líbí :) Ještě k tomu všemu bezva cena za kvalitní služby."
Petra Tomčalováwww.edegustace.tv
"Podnikám vice jak 20 let a je to moje vášeň. Ve spolupráci s Webem s úsměvem mohl vzniknout projekt , který jsem nosil v hlavě :-) S novým webem se změnilo úplně vše. Lidé mě začínají oslovovat, sami přicházejí o radu. Je to nový způsob komunikace a nové přiležitosti. Rozhodně Web s úsměvem doporučuji jsou to profíci na svých místech - skvělá komunikace, bezproblémová nadstavba a rozšíření webu."
Štěpán Kucharikwww.altezagroup.cz
"Spolupráce s Webem s úsměvem mne přiměla k větší radosti z podnikání. Zjednodušila se mi práce s fakturací, komunikací a přehlednost v kontaktech. Ušetřili jste mi mnoho času, děkuji za pracizní práci, podporu a pomoc vždy a kdykoli je potřeba."
Martha Papafotiwww.marthadance.cz