Kurzy a školení pro podnikatele

Bojujete s různými internetovými a marketingovými aplikacemi?

Ovládněte je s lehkostí a ušetřete hodiny stráveného času a bolesti hlavy!

Ukážu vám postupy, se kterými to zvládnete levou zadní, i když nejste technický guru, a navíc s úsměvem ;-). Ruku na to 🤝

Seminář

Na internetu se pohybuji přes 10 let a jsem tu už jako kapr ve vodě. Tvořím hlavně webové stránky. Ale správný webmaster se musí pohybovat ve vodách internetu v širším záběru.

Měl by umět vše od nastavení webu, přes tvorbu grafiky, propojení aplikací, nastavení měření, nastavení e-mail marketingových aplikací a jejich používání, až po nastavení prodejních aplikací a platebních bran.

Také by měl ovládat psychologii a vědět, co napsat do titulku stránky webu, předmětu e-mailového newsletteru nebo jak dlouhý by měl být popisek v SEO nastavení stránky.

Pravdou je, že pokud člověk nemá zkušenosti, tak je složité hledat řešení na to, co zrovna potřebuje. Neví, které aplikace použít a propojit pro funkční výsledek.

Navíc během chvíle se ztratí v bažině pojmů jako SEO, PPC, HTML, UTM, affiliate, copy, A/B testování, ALT, autoresponder, banner, CSS, CTA, DNS, HTTPS, indexace apod.

Takže pokud se do toho člověk pustí sám, tak stráví hodiny času nad hledáním řešení a zkoušením různých možností. Nakonec najde nějaké kostrbaté řešení, nebo to vzdá úplně.

Co když to jde i jinak?

Co kdybyste dostali na míru doporučené aplikace, které využijete naplno a nemuseli byste zbytečně hledat a zkoušet?
Co kdyby vám někdo připravil nejjednodušší způsob, který vede k očekávaným výsledkům?
Co kdyby vás někdo osobně provedl aplikací a ukázal vám, jak ji používat a nahrál vám postup, ke kterému se můžete vracet.

Znamenalo by to, že byste nemuseli trávit hodiny času nad funkcemi aplikací, které nepotřebujete, ale naučili byste se efektivně používat ty, co se vám hodí? Já věřím, že ano!

Pokud se chcete naučit ovládat různé internetové nebo marketingové aplikace nebo chcete zefektivnit práci online, tak se mi ozvěte a já vám připravím školení na míru.

V mých kurzech a školeních se nemusíte bát dlouhého povídání a teorie. Nejsem moc ukecaný :). Jdu přímo k věci a mám rád praktické postupy. Vše vám ukážu, kam kliknout a jak danou věc udělat s úsměvem :).

Online kurzy

JAK BLOGOVAT a STÁT SE LÍDREM VE SVÉM oboru

Představte si, jaké by to bylo být ve své oblasti podnikání lídrem. Lídrem, který je vyhledávaný zákazníky. Lídrem, který si může za svou práci říct více, než ostatní. Jak by váš byznys pak vypadal?

Tohle dnes dokážete díky internetu a online marketingu. Já vám vám v tomto online kurzu ukážu způsob marketingu, který funguje mne a většina online marketérů o něm říká, že zde je budoucnost.


WEB, KTERÝ VYDĚLÁVÁ
a PŘIVÁDÍ NADŠENÉ ZÁKAZNÍKY

Když přijde návštěvník na váš web, co se o vás dozví? Má možnost jen přijít-odejít nebo pro něj máte připravenou cestu, která z něj udělá nadšeného zákazníka a možná ještě více?

Bohužel toto většina dnešních webů podnikatelů a firem ignoruje, takže na svém webu buď hned prodávají nebo ho naplnili nudnou informační vatou „aby tam něco bylo“. V tomto kurzu vám dám tipy co na webu mít, aby začal měnit návštěvníky v nadšené zákazníky.

JAK HODNOTÍ MÉ KURZY
JEJICH ÚČASTNÍCI

David Přikryl
Myslím, že videa v kurzu Jak blogovat jsou zpracována skvěle. Pokaždé, když tvořím článek/video, beru si k ruce tvůj postup, abych na něco nezapomněl. V mém oboru (nemovitosti) je velká konkurence. Takže ve vyhledavacich nejsem zatim na předních pozicich, ale velkou příležitost vidím v kombinaci s YouTube videích, jak v kurzu ukazuješ, ty skoro nikdo v realitach nedělá. Za uplynuly měsíc třeba sleduji, že nejstarší mé video se uz šíří i trochu virálně, protože roste sledovanost bez další propagace. Takže to chce vydržet a nevzdat tuto strategii publikování. Díky za tvou práci a pomoc.
David Přikrylkoupimprvnibyt.cz
Jaroslav Orlík
Blog jsem začal psát již dříve, ale vzhledem k mé počítačové "gramotnosti" mi Danovy postupy velmi pomohly. Sám od sebe bych také nezačal točit videa, nevkládal bych je na blog a netvořil obrázky s textem, které zveřejňuji na FB. Pomohly mi všechny návody, velikosti obrázků a jejich tvorba, nahrání a vložení audio... Celý tento systém a kurs s návody mi přinesl další kontakty, stažené ebooky a objednávky služeb, které nabízím na stránkách. I když u mne jde o poměrně specifickou oblast, přínos je zřetelný. Děkuji.
Jaroslav Orlíktajemstvivlasu.cz