Jak získat zákazníky z webu, díky této drobnosti

Ať už se jedná o prodej z očí do očí nebo na internetu, tak existuje jedna drobnost, která má velký vliv na to, jestli zákazníka získáme.

Tato drobnost je na v online marketingu na webech označována jako CTA (zkratka call to action). Česky je to výzva k akci. Jde o návrh dalšího kroku.

Obchodník prostě v určitý čas musí navrhnout další krok, kterým je objednávka. Na internetu je našim obchodníkem web. V žádném případě nechcete, aby z něj návštěvník odešel, proto každá stránka na webu by měla obsahovat další logický krok. A pro každou podstránku webu to může být krok jiný, protože každá má jiný cíl.

?? Co by měl udělat ten, kdo si přečte stránku O nás na webu a zaujali jsme ho svým příběhem? Měl by kouknout na reference, abychom si získali větší důvěru nebo by měl vyplnit poptávkový formulář?

?? Co má udělat člověk, který si prostuduje stránku s našimi produkty? Měl by nám napsat e-mail a zeptat se na podrobnosti nebo kliknout a vložit jej do košíku?

?? Co by měl udělat ten, co se mu zalíbila naše služba na webových stránkách? Má zavolat nebo si rovnou rezervovat termín?

Samozřejmě těch výzev k akci a dalších kroků může být více na různých stránkách, ale neměli byste to zase přehánět, vždy dávejte jen maximálně dvě různé výzvy k sobě.

Pro vás je nyní dalším krokem pustit si video ⬇️ s dalšími podrobnostmi:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Odkazy z videa:

? Video o cílech webu

? Video o sociálních důkazech, které prodají za vás

? Aplikace FAPI pro automatizaci prodeje přes web

? Rezervační systém Reenio

Jsem webmaster a tvůrce webů s úsměvem :)
Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější je však jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu.
Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu.
Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích.

CHCETE DALŠÍ TIPY Z MÉHO BLOGU?

Nechte mi zde svůj email a jakmile budu mít něco zajímavého, tak vám pošlu zprávu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.