Chůze po střepech

Inspirace – odvaha – transformace

Veškeré naše činy a akce jsou o tom inspirovat se, vzbudit v sobě tu odvahu a jít do akce.

Odvaha nám tedy nechyběla. Po chvilce váhání jsme šli!

Mluvím o chůzi po střepech, což byl nezapomenutelný zážitek. Šlo o to udělat první krok a opřít se o tu nohu, která stojí na ostrých střepech skla. A potom se soustředit na každý krok. Byl to fantastický pocit překonat své hranice a posunout je dále.

Dan jde po střepechOno na tom skle, tak jako v životě, pokud člověk neudělá ten první krok a pořád couvá, tak se mu dějí pořád ty stejně věci dokola a přicházejí většinou ještě s větší intenzitou. Proto inspirujte se, získávejte odvahu a jděte do akce, tedy transformujte se.

Mnoho lidí zaměňuje slovo transformace za slovo změna, ale není to úplně to samé. Změna je něco co přichází k nám zvenku a je to takový začarovaný kruh, protože se vše pořád opakuje dokola a my se snažíme použitím své disciplíny něco změnit, ale dlouhodobě to nejde a pořád se vracíme zpět. Naopak transformace vychází zevnitř, z nás a je to spirála, která se roztáčí a pokračuje pořád dál, je to vlna, kterou když nasedneme, tak se vezeme a nejde to zastavit. Jsme v proudu a o to jde.

Nechte se také inspirovat každý den! Najděte si knížky či jiný formát, který vám vyhovuje a každý den získejte novou inspiraci. Zároveň se odhodlejte a dělejte ty první kroky, zavedou vás na úžasnou cestu plnou poznání.

Napište mi do komentářů, jestli už jste šli přes střepy nebo přes žhavé uhlí a co vám to dalo.

Jsem online tvůrce s úsměvem :) Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu. Snažím se jim ukázat, jak žít a podnikat s úsměvem (nejen) díky internetu :) Jsem tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v internetovém světě. Jsem také součástí firmy Davida Kirše, který je jeden z TOP online marketerů v ČR.

CHCETE DALŠÍ TIPY Z MÉHO BLOGU?

Nechte mi zde svůj email a jakmile budu mít něco zajímavého, tak vám pošlu zprávu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.