Chůze po střepech

Inspirace – odvaha – transformace

Veškeré naše činy a akce jsou o tom inspirovat se, vzbudit v sobě tu odvahu a jít do akce.

Odvaha nám tedy nechyběla. Po chvilce váhání jsme šli!

Mluvím o chůzi po střepech, což byl nezapomenutelný zážitek. Šlo o to udělat první krok a opřít se o tu nohu, která stojí na ostrých střepech skla. A potom se soustředit na každý krok. Byl to fantastický pocit překonat své hranice a posunout je dále.

Dan jde po střepechOno na tom skle, tak jako v životě, pokud člověk neudělá ten první krok a pořád couvá, tak se mu dějí pořád ty stejně věci dokola a přicházejí většinou ještě s větší intenzitou. Proto inspirujte se, získávejte odvahu a jděte do akce, tedy transformujte se.

Mnoho lidí zaměňuje slovo transformace za slovo změna, ale není to úplně to samé. Změna je něco co přichází k nám zvenku a je to takový začarovaný kruh, protože se vše pořád opakuje dokola a my se snažíme použitím své disciplíny něco změnit, ale dlouhodobě to nejde a pořád se vracíme zpět. Naopak transformace vychází zevnitř, z nás a je to spirála, která se roztáčí a pokračuje pořád dál, je to vlna, kterou když nasedneme, tak se vezeme a nejde to zastavit. Jsme v proudu a o to jde.

Nechte se také inspirovat každý den! Najděte si knížky či jiný formát, který vám vyhovuje a každý den získejte novou inspiraci. Zároveň se odhodlejte a dělejte ty první kroky, zavedou vás na úžasnou cestu plnou poznání.

Napište mi do komentářů, jestli už jste šli přes střepy nebo přes žhavé uhlí a co vám to dalo.

Jsem webmaster a tvůrce webů s úsměvem :)
Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější je však jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu.
Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu.
Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích.

CHCETE DALŠÍ TIPY Z MÉHO BLOGU?

Nechte mi zde svůj email a jakmile budu mít něco zajímavého, tak vám pošlu zprávu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.