Výdělečný blog

Výdělečný blog

Vydělávat blogem jde několika způsoby. Můžete mít firemní blog na propagaci svých produktů a služeb nebo na blogu propagovat cizí produkty. Zde je postup:

Odkazy a další podrobnosti k výdělečnému blogu zde >>
Více o blogování >>

Jsem webmaster a tvůrce webů s úsměvem :)
Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější je však jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu.
Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu.
Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích.

CHCETE DALŠÍ TIPY Z MÉHO BLOGU?

Nechte mi zde svůj email a jakmile budu mít něco zajímavého, tak vám pošlu zprávu.

Komentáře
 1. Patrik S. napsal:

  Ahoj, dobře napsáno.
  Je pravda, že na blog je pro lidi, aby se dověděli něčí názor a možná se i inspirovali. Začal jsem podnikat na internetu ohledně prodeje ručně tvořených hraček pro děti. Na blogu přidáváme články k hračkám, ale i takové obecné, vždycky potěší návštěva, která to dočte. Jinak k mé otázce: Objednávek přibývá a tak si říkám, jestli je na čase to posunou trochu dále. Objednávky, zákazníci vedení v v excelu a administraci nějakého hostingu už mi moc nestačí. Chci se tu prosím zeptat, jestli mi někdo doporučí nějaký CRM systém, který používá a je za dobrý peníz. Zatím testuju AutoCRM (https://autocrm.cz). Co je mi na tom sypatické, tak například česká podpora – protože autoři Češi. Někdo něco?

  • Daniel Križák napsal:

   My ve firmě používáme https://crmco.cz/ taky od českých tvůrců, kteří nám jej navíc přizpůsobili našim potřebám. Je potřeba vyzkoušet, co zrovna se hodí vám a jaké funkce hledáte. Na trhu jich je celá řada od českých tvůrců.

 2. Jarda napsal:

  Skvělý článek, díky za něj, ať se daří.

 3. Filosofická poznámka napsal:

  Se zájmem jsem zabloudil na Vaše stránky, kde jako o tři generace starší senior jsem se podíval jak Vy mladí pracujete, respektive jak žijete ve svém virtuálním světě. Zajímalo by mne, zda jste, jako webový odborník někdy uvažoval, co se stane, až se zhroutí komunikační sítě, tj. nebude ani internet ani mobilní telefony ani sociální sítě, prostě nic. Zažil jsem black out v Chicagu, kdy vypadly jenom všechny počítače, bylo to ještě před internetem. Neumíte si představit ten chaos a tu paniku. Tady jsem zažil jenom výpadek mobilů v jednom obchodním centru, kde všichni co měli kreditky nahrané v mobilu nebo hodinkách, tak neuměli zaplatit. Umíte si to představit? Co budete dělat a jak budete žít? Váš obor zmizí prakticky okamžitě. Že to není možné? To se o pandemii říkalo také. Přijde to, já se toho snad nedožiju, ale Vy určitě ano a v té době už nebudou žit pamětníci ze světa před internetem, aby Vám řekli, jak komunikovat. Srdečně zdravím a přeji Vám úspěšné podnikání. Svatopluk.

  • ichi napsal:

   Snad nevadí, že se do diskuze zapojím. Nad tímhle přemýšlím prakticky pořád. IT obor je výdělečný a rozšířený, ale to, co píšete vy, se prostě stát může. Nebyla bych ale člověkem, kdybych nebyla zvídavá a nechtěla se učit další věci. My mladí nežijeme jen virtuálně, online a offline světy ve svém životě prolínáme, ale dokážeme je i oddělit. Já například umím vařit, šít, kde co opravit, učím se také hardware, mám za sebou první pomoc… V případě problému prostě přiložím ruku k dílu, přizpůsobím se. Práce se najde vždy.

  • Daniel Križák napsal:

   Je to zajímavá filozofická poznámka :-) Každopádně nikdy není něco jen černé nebo bílé, ale je tady široká paleta možností. Stát se může cokoliv, ale žít se strachem, že se jednou může něco stát je nesmysl, to by se člověk do ničeho nepouštěl a nic by nedokázal. Proto využijme ty možnosti, co dnes máme. Tou nejdůležitější vlastností je umět se nebát se učit novým věcem. Tím pádem člověka nezaskočí nic a rychle se přizpůsobí novým podmínkám :-)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.