Výdělečný blog

Výdělečný blog

Vydělávat blogem jde několika způsoby. Můžete mít firemní blog na propagaci svých produktů a služeb nebo na blogu propagovat cizí produkty. Zde je postup:

Odkazy a další podrobnosti k výdělečnému blogu zde >>
Více o blogování >>

Jsem webmaster a tvůrce webů s úsměvem :)
Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější je však jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu.
Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu.
Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích.

CHCETE DALŠÍ TIPY Z MÉHO BLOGU?

Nechte mi zde svůj email a jakmile budu mít něco zajímavého, tak vám pošlu zprávu.

Komentáře
  1. Filosofická poznámka napsal:

    Se zájmem jsem zabloudil na Vaše stránky, kde jako o tři generace starší senior jsem se podíval jak Vy mladí pracujete, respektive jak žijete ve svém virtuálním světě. Zajímalo by mne, zda jste, jako webový odborník někdy uvažoval, co se stane, až se zhroutí komunikační sítě, tj. nebude ani internet ani mobilní telefony ani sociální sítě, prostě nic. Zažil jsem black out v Chicagu, kdy vypadly jenom všechny počítače, bylo to ještě před internetem. Neumíte si představit ten chaos a tu paniku. Tady jsem zažil jenom výpadek mobilů v jednom obchodním centru, kde všichni co měli kreditky nahrané v mobilu nebo hodinkách, tak neuměli zaplatit. Umíte si to představit? Co budete dělat a jak budete žít? Váš obor zmizí prakticky okamžitě. Že to není možné? To se o pandemii říkalo také. Přijde to, já se toho snad nedožiju, ale Vy určitě ano a v té době už nebudou žit pamětníci ze světa před internetem, aby Vám řekli, jak komunikovat. Srdečně zdravím a přeji Vám úspěšné podnikání. Svatopluk.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.