CO DĚLÁM

Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu.
Baví mne podnikat s úsměvem (nejen) díky na internetu :)

UČÍM PODNIKATELE, JAK SI UDĚLAT WEB A VYUŽÍVAT MODERNÍ NÁSTROJE PRO SVÉ PODNIKÁNÍ

Dnes díky využití jednoduchých nástrojů na internetu můžeme získat nové zákazníky pro svůj byznys. Je doba, kdy se vše přesouvá na internet a pokud my tam nejsme nebo nemáme nastavenou správnou strategii, jak získat zákazníky, tak brzy náš byznys může skončit.

Naučte se využívat nové technologie ke svému užitku. Já pomáhám podnikatelům naučit se s těmi základními nástroji na internetu pracovat tak, by si nastavili ty správné procesy pro úspěšné podnikání.

Mé návody můžete najít na mém blogu, webu jakudelatweb.cz nebo se můžeme vidět na různých seminářích či si u mne můžete objednat konzultaci.

TVOŘÍM WEBY S ÚSMĚVEM

Jsem majitelem webové agentůry WEB S ÚSMĚVEM, ve které se společně s kolegy zabýváme individuální tvorbou internetových stránek a nastavení komunikace pro podnikatele a menší firmy, tak aby jejich byznys byl úspěšnější, díky internetu.

Mnoho podnikatelů se nechce zabývat tou technickou částí tvorby webu a i my preferujeme to, že každý se má soustředit na to v čem je dobrý. Proto my vytvoříme internetové stránky, tak aby byly funkční s tou správnou strategií, jednoduché na ovládání a s přehlednou a hezkou grafikou. Na zákazníkovi je pak dodat kvalitní obsah.

Vytvořením to však nekončí, na webu je pořád co dělat, takže spravujeme web dále a aktualizujeme funkce, tak aby web šel pořád s dobou.

SPOLUPRACUJI V OBCHODNÍM TÝMU FIRMY SMARTSELLING

Jsem součástí obchodního týmu SmartSellingu, kde pracujeme na strategiích prodeje aplikací:
SmartEmailing (aplikace pro chytrý email marketing, která pomáhá firmám efektivně komunikovat se svými zákazníky, budovat důvěru u svých potenciálních zákazníků a prodávat)
MioWeb (aplikace pro jednoduchou tvorbu internetových stránek bez grafika a programátora)
FAPI (aplikace pro prodej na internetu, která automaticky zašle fakturu, spáruje příchozí platbu a zašle zákazníkovi automaticky zakoupený online produkt)

Také jsem manažerem značky David Kirš, který je TOP online marketérem v ČR. Publikuji Davidovy články a videa na blogu a starám se o weby a účastníky v kurzu EmailAcademyProdej svůj talent a dalších.

NAPSAL JSEM eKNIHU
JAK ŘÍDIT SVÉ FINANCE

Přes 5 let jsem působil jako odborný rodinný finanční poradce a setkal jsem se s desítkami rodin v různých finančních situacích. Zároveň jsem zjistil, že povědomí o tom, jak u nás fungují různé finanční produkty a jak hospodařit se svými penězi je dost malé, takže jsem se rozhodl napsat takovou základní příručku nebo \"kuchařku\" jak hospodařit se svými financemi, abychom nemuseli žít od výplaty k výplatě. A dostal jsem na ni hned skvělé reference od lidí, kteří ji začali používat u sebe. Jmenuje se Řídím své finance s úsměvem a více o ní najdete zde...

Také jsem založil a podporuji projekt financesusmevem.cz, který nyní vedou skvělí finanční poradci. Celý tento web je úzasnou inspirací, jak pečovat o své finance s úsměvem :)

CELÝ MŮJ PŘÍBĚH

Jak jsem se k tomu všemu dostal a jak se můj život vyvíjí, najdete v mém příběhu zde...