Odkryj tajemství,

jak získat nové klienty přes internet pro svůj koučink

              –

Každé ráno, když otevřeš diář, narazíš na tutéž frustrující situaci – tvé služby zůstávají nepovšimnuty a diář se neplní novými koučinky. 😔

👌🏼 Máš skvělé reference v koučování, ale v digitálním světě jsi jako duch. 👻

❌ Zažíváš frustraci, kdy se díváš na svůj diář s koučovacími sezeními, který zeje prázdnotou.

❌ Svůj web máš možná vytvořený, ale nové klienty nepřivádí.

❌ Cítíš se ztraceně v online světě, kde máš být vidět a slyšet.

Rozumím ti, protože jsem se setkal s mnoha kouči, kteří procházeli tím stejným.

Sám jsem absolvoval u Porozumění mysli Akademii PRO profesionály a pomohl se svým týmem několika koučům rozjet jejich praxi online.

Porozumění mysli, chce podpořit všechny kouče, aby měli své prosperující podnikání, takže jsme společně s Katkou Fišerovu našili řešení i pro tebe:

Ahoj

Jmenuji se Dan

Na internetu se pohybuji přes 15 let a jsem tu už jako kapr ve vodě. Tvořím hlavně webové stránky. Ale správný webmaster se musí pohybovat ve vodách internetu v širším záběru.

Měl by umět vše od nastavení webu, přes tvorbu grafiky, propojení aplikací, nastavení měření, nastavení e-mail marketingových aplikací a jejich používání, až po nastavení prodejních aplikací a platebních bran.

Také by měl ovládat psychologii a vědět, co napsat do titulku stránky webu, předmětu e-mailového newsletteru nebo jak dlouhý by měl být popisek v SEO nastavení stránky.

Pravdou je, že pokud člověk nemá zkušenosti, tak je složité hledat řešení na to, co zrovna potřebuje. Neví, které aplikace použít a propojit pro funkční výsledek.

Navíc během chvíle se ztratí v bažině pojmů jako SEO, PPC, HTML, UTM, affiliate, copy, A/B testování, ALT, autoresponder, banner, CSS, CTA, DNS, HTTPS, indexace apod.

Takže pokud se do toho člověk pustí sám, tak stráví hodiny času nad hledáním řešení a zkoušením různých možností. Nakonec najde nějaké kostrbaté řešení, nebo to vzdá úplně.

Jiná cesta

Co když to jde i jinak?

Co když dostaneš na míru doporučené aplikace, které využiješ naplno a nemusíš zbytečně hledat a zkoušet?
Co kdyby ti někdo připravil nejjednodušší způsob, který vede k očekávaným výsledkům?
Co kdyby tě někdo osobně provedl aplikací a ukázal ti, jak ji používat a společně jste ji nastavili přímo pro tebe?

Znamenalo by to, že nemusíš trávit hodiny času nad technikáliemi, které nepotřebuješ, ale naučíš se efektivně používat ty, co se ti hodí a ještě do toho zapojíš psychologii prodeje, která funguje?
Já věřím, že ano!

Představ si

jaké by to bylo

Každé ráno se probouzet s jistotou, že tvé služby jsou vidět.
Otevřít svůj notebook, kde tě čekají noví zájemci o koučování.
Vědět jak získávat nové klienty přes internet a pomáhat tak více lidem.

Je přirozené, že máš pochybnosti. Možná si myslíš, že online marketing a tvorba webových stránek jsou nad tvé síly. Ale co když je skutečný problém někde jinde? Co když ti chybí jen správné vedení a nástroje?

Seminář

Odhalení

tajemství úspěchu

🧙🏼‍♂️ Tajemství úspěchu na internetu není ve složitých technikáliích, ale ve správném přístupu.

👉🏼 Právě ten ti chci ukázat v online programu „Online Master prodeje koučinku S ÚSMĚVEM“. Mám pro tebe postupy a strategie, jak prezentovat své služby online, jaké použít nástroje, jak se efektivně propagovat a jak získávat nové klienty.

A s tímto programem to bude snazší, než si myslíš.

Je přizpůsobený přímo pro kouče jako jsi ty a nabízí konkrétní, praktické kroky, které můžete okamžitě použít.

7 živých online workshopů po 2 hod.

Témata workshopů

1. Tvorba webu

Nejdříve začneš s tím nejdůležitějším a to je web. Pokud už web máš tak si jej projdeš, jestli je vše v pořádku. Pokud zatím nemáš, tak dostaneš možnosti, jak jej mít jednoduše a rychle. Potřebujeme se sesynchronizovat ve stavu, že všichni máme web.

ℹ️ Z praxe: My jsme vytvořili web vztahovykouc.com.

2. obsah webu

Struktra a hlavně texty na web je něco na čem se zasekne většina. Co na ten web napsat? Tímto krokem projdeme společně a ladně, díky předpřipraveným šablonám a také AI nástrojům (umělé inteligence), které ti s tím pomohou.

ℹ️ Z praxe: Sesbírali jsme reference od stávajících klientů, napsali svou cestu, jak jsme se ke koučování dostali a nakonec s pomocí AI sepsali přesvědčivou prodejní stránku ke koučinku.

3. Rezervační kalendář

Klientům i sobě chceme celý proces zjednodušit, proto je nejsnadnější cesta mít na webu rovnou kalendář s rezervací koučinků. Zároveň potřebuješ nástroj na online hovory a nahrávání, to vše získáš v jedné aplikaci, kterou si tady nastavíme.

ℹ️ Z praxe: Hledání volných termínů a vyměňování spoustu zpráv kolem toho je otrava, našli jsme aplikaci, která vytvoří jednoduchý rezervační kalendář, takže se vždy klientovi pošle odkaz a on si vybere volný termín. Navíc se to dá propojit s osobním kalendářem a také rovnou zde mohou probíhat online hovory, které se mohou nahrávat.

4. PRODEJ

Je na čase začít prodávat. Ukážu ti revoluční strategii prodeje, díky které budeš mít skvělé výsledky. Zároveň si nastavíš prodejní aplikaci a platební bránu, aby celý proces prodeje byl automatizovaný.

ℹ️ Z praxe: Prodej není jen o tom říct, že děláme to či ono a myslet si, že nám utrhnou ruce. Je to strategie, cesta, kterou si klient prochází. Vyzkoušeli jsme různé komponenty, co funguje a co ne. Zároveň jsme nechtěli řešit vystavování faktur, hlídání plateb, zasílání odkazů na rezervační kalendář, tak jsme to vše zautomatizovali.

5. Komunikace

Důležitou součástí je komunikace. Můžeš komunikovat na sociálních sítích, ale daleko efektivnější je e-mail marketing. Společně si nastavíme aplikaci SmartEmailing a automatizované e-maily, které nám pomohou v prodeji.

ℹ️ Z praxe: Zde navazujeme na prodejní cestu, abychom jí mohli provázet potenciální zákazníky, tak potřebujeme mít nástroje na komunikaci. Bylo by velmi složité pozorovat v jaké fázi naší cesty je který potenciální zákazník, takže to také zautomatizujeme.

6. Reklamní kampaň

Když už vše máš připraveno, tak je potřeba rozjet pořádnou reklamní kampaň – dát o sobě vědět a získat kontakty na potenciální zákazníky. Využijeme k tomu Facebookové reklamy.

ℹ️ Z praxe: K velkému množství potenciálních zákazníků se dostame díky Facebookové reklamě, jejiž cílem je vybrat z davu ty naše potenciální zákazníky, upoutat jejich pozornost a přivést je na náš web. K tomu potřebujeme nastavit reklamní účet a spustit kampaň.

7. Vyhodnocování

Posledním krokem je vyhodnotit celkové úsilí a neustále celou cestu vylepšovat, aby přinášela lepší a lepší výsledky.

ℹ️ Z praxe: Vytvoříme základy, ale vše se vyvíjí, neustále se učíme nové věci, tak i nadále své podnikání povedete k růstu. Naučíme se principy, na kterých stavět a jak pokračovat.

Díky této sérii workshopů nemusíš trávit hodiny studiem technických návodů a marketingových pokusů, jak získat nové klienty. Místo toho se můžeš plně soustředit na to, co umíš nejlépe:

pomáhat lidem prostřednictvím koučinku.

A co víc? Neustrneš na mrtvém bodě, budeš mít kolem sebe podporu od lidí, kteří jsou v tom s tebou.

Kolik to koštuje

Ceny

Teď ta nejlepší část – nejde zde o jen samotný program s workshopy, ale o slevy a bonusy, které obsahuje a ty to vše získáš za zlomek toho, co musíš zaplatit, když si vše budeš pořizovat samostatně.

🎓 program

Cena programu je mnohem nižší než tvá hodinová cena koučinku. Takže 2-3 noví klienti a investice je zpět ;-)

284 Kč / hod.

Celkem za celý program 7 workshopů a vším:

3977

Navíc, pokud by něco nebylo dle tvého gusta, tak máš 30 denní garanci vrácení peněz, takže nemáš co ztratit.

🎁 Bonusy

K realizaci budou potřeba různé aplikace nebo také obchodní podmínky, vyjednal jsem pro vás speciální slevy u dodavatelů:

Obchodní podmínky a vzory povinných stránek na webu24.000
zdarma
Online kurz tvorby webu1.500
zdarma
WordPressová šablona (v Elementoru) webu pro kouče3.000
zdarma

Celkem

Bonusy28.500
zdarma

👨🏻‍💻 aplikace

K realizaci budou potřeba různé aplikace, vyjednal jsem pro vás speciální slevy u dodavatelů:

Web s profi správou a nastavením4.804
3363
(30% sleva)
Prodejní aplikace FAPI2.294
1721
(3 měsíce zdarma)
Komunikační aplikace SmartEmailing1.936
1452
(25% sleva)
Google Workspace rezervační kalendář + online místnost na videohovory i s nahráváním138 €
3500
(placeno měsíčně 11,5 €)

Celkem

Aplikace12.534
10036 Kč
(ušetříš 2.438 Kč)

Aplikace se platí přímo poskytovateli, až jakmile s ní budeme pracovat, ne nyní. Pokud některou z uvedených aplikaci již máš, tak ji není potřeba platit znovu. Ceny jsou uvedeny s DPH, podle toho jestli je poskytovatel plátce. U aplikací je cena za 1. rok. V dalších letech na prodloužení sleva nemusí být poskytnuta.

V mých kurzech a školeních se nemusíš bát dlouhého povídání a teorie. Nejsem moc ukecaný :). Jdu přímo k věci a mám rád praktické postupy. Vše ti ukážu, kam kliknout a jak danou věc udělat s úsměvem :).

Představ si, že už nebudeš muset trávit další hodiny a dny hledáním odpovědí na internetu. Místo toho dostaneš přesné, cílené informace a podporu, které potřebuješ. Je to jako mít osobního průvodce světem online marketingu a technologií, který je tu jen pro tebe.

Koukni

Jak spolupráci hodnotí ostatní

Jakmile jsem s Danem začala spolupracovat, tak se mnohé v mém podnikání změnilo. Rozběhla jsem si své webovky a e-mail marketing.
Za pouhé dva měsíce 30 nových spolupracovníků a vytvořila jsem si databázi 250 nových potenciálních kolegů.
Jana Stejskalováokprace.info

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Vzhledem k mé počítačové „gramotnosti“ mi Danovy postupy velmi pomohly.
Danův kurz s návody mi přinesl nové kontakty na potenciální zákazníky a objednávky služeb. Přínos je zřetelný. Děkuji.
Jaroslav Orlíktajemstvivlasu.cz

Takže, co říkáš? Jsi připraven stát se mistrem online prodeje svého koučinku? Jsi připraveni získat nástroje a znalosti, které ti umožní získat víc klientů a mít větší dopad na jejich životy?

Nečekajte příliš dlouho. Tato speciální nabídka je omezená a platí pouze pro prvních 10 zájemců, abych se jim mohl plně věnovat. Nechceš přece promarnit příležitost změnit své podnikání a život k lepšímu, že?

V programu už zbývá jen 0 míst.

Odpovědi

Nejčastější otázky

Jaká je cena samotného online programu?

Cena série sedmi 2 hod. online workshopů se všemi bonusy je 3977 Kč.

Musím si zakoupit všechny uvedené aplikace?

Nemusíš, nicméně budeme s nimi pracovat a vše na sebe navazuje.
Pokud některou z aplikací už používáš, tak není potřeba si ji kupovat znovu.
Ceny aplikací se platí přímo poskytovateli, v rámci workshopu získáš slevový kód na objednáku.
Aplikace lze kupovat postupně, jakmile na ně přijde řada v rámci workshopů.

Jak je to s webem?

Pokud už svůj web máš, tak není potřeba měnit, zapojíš strategii prodeje do něj.
Pokud zatím nemáš, tak máš možnost si jej podle návodu udělat nebo využít profesionální správy webu s instalací a nastavením, ať se nemusíš zabývat technikáliemi.

Kdy se budou workshopy konat?

Workshopy budou vždy v pondělí od 18 do 20 hodin přes Google Meet. První bude 6. května. a poslední 17. června.

Co když některý nestihnu?

Všechny workshopy se budou nahrávat a získáš přístup do členské sekce, kde vše najdeš i s bonusovými materiály.

Jak je to s individuální podporou?

Během konání workshopu můžeš využít 1 hod. individuální konzultace zdarma.
Také své otázky můžeš klást v členské sekci.
Pokud budeš mít web s profi správou, tak k webu máš e-mailovou podporu po celý rok.

Pokud zde není odpověď na tvou otázku, napiš mi ji na [email protected] 😉

Přidej se hned!

Své místo si rezervuj v čas

Není nač čekat. Počet míst na těchto workshopech je omezen na 10, abych se mohl všem věnovat. Nečekej, až tě někdo předběhne a bude své koučovací služby prodávat dříve.